Search form

Марко 16:15

15Па им рече: – Одете по цел свет и проповедајте го Евангелието на секое создание.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index