Search form

Марко 16:16

16Којшто ќе поверува и ќе се крсти, ќе биде спасен; а којшто нема да поверува, ќе биде осуден.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index