Search form

Марко 16:17

17А знаците на тие што ќе поверуваат, ќе бидат овие: со Моето име ќе истеруваат бесови, ќе говорат нови јазици;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index