Search form

Марко 16:19

19А по разговорот со нив, Господ се вознесе на небото и седна од десната страна на Бога.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index