Search form

Марко 16:2

2И во првиот ден од седмицата, дојдоа на гробот многу рано, кога изгреваше сонцето,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index