Search form

Марко 16:3

3па си говореа помеѓу себе: – Кој ќе ни го оттргне каменот од вратата на гробот?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index