Search form

Марко 16:4

4И кога погледнаа, видоа дека каменот е оттргнат; а тој беше многу голем.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index