Search form

Марко 16:6

6А тој им рече: – Не бојте се! Вие Го барате Исуса Назареецот, – Распнатиот. Он воскресна, не е овде. Еве го местото каде што Го положија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index