Search form

Марко 16:9

(Зачало 71)

9А Исус, кога воскресна во првиот ден од седмицата, се јави најнапред на Марија Магдалина, од која беше истерал седум демони.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index