Search form

Марко 2:1

ГЛАВА 2

(Зачало 7)

1По неколку дни, Он повторно влезе во Капернаум; и се чу дека е во една куќа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index