Search form

Марко 2:10

10Ама за да знаете дека Синот Човечки има власт на земјата да ги простува гревовите, му рече на фатениот:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index