Search form

Марко 2:13

(Зачало 8)

13Пак излезе покрај морето, и сиот народ доаѓаше при Него, и Он ги поучуваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index