Search form

Марко 2:19

19Исус им рече: – Зар можат сватовите да постат, кога младоженецот е со нив? За сето време, додека е со нив младоженецот, тие не можат да постат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index