Search form

Марко 2:2

2Веднаш се собраа мнозина, така што и пред вратата не можеа да се сместат; а Он им зборуваше.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index