Search form

Марко 2:20

20но, ќе дојдат дни, кога ќе се оттргне младоженецот од нив и тогаш, во тие денови, ќе постат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index