Search form

Марко 2:21

21Никој не крпи стара облека со нова крпа; оти таа ќе се отшие од старото, и дупката ќе биде поголема.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index