Search form

Марко 2:23

(Зачало 10)

23И се случи да минува во сабота преку нивјето, и учениците Негови, врвејќи, почнаа да кинат класје.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index