Search form

Марко 2:24

24А фарисеите Му рекоа: – Гледај, зошто учениците во сабота го прават тоа, што не треба да се прави?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index