Search form

Марко 2:25

25Но Он им рече: – Зар никогаш не сте читале што направи Давид, кога имаше потреба и огладне, самиот тој и оние, што беа со него?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index