Search form

Марко 2:4

4па, како не можеа да се приближат до Него од народот, го открија и го раскопаа покривот од куќата, каде што беше Он, и ја спуштија постелката, на која лежеше фатениот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index