Search form

Марко 2:5

5А Исус, кога ја виде верата нивна, му рече на фатениот: – Синко, ти се простуваат гревовите твои!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index