Search form

Марко 2:7

7– Што хули Овој на Бога? Кој друг може да простува гревови, освен Единиот Бог?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index