Search form

Марко 2:8

8Исус, веднаш, штом узна со Својот дух, дека тие така мислат во себе, им рече: – Зошто го помислувате тоа во срцата свои?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index