Search form

Марко 3:1

ГЛАВА 3

1И пак влезе во синагогата, а таму имаше еден човек со исушена рака.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index