Search form

Марко 3:10

10зашто мнозина беше излекувал, така што, сите, кои беа болни, навалуваа на Него, за да се допрат до Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index