Search form

Марко 3:11

11И нечистите духови, штом ќе Го видеа, паѓаа пред Него, викаа и говореа: – Ти си Син Божји!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index