Search form

Марко 3:12

12Но Он строго им забрануваше да разгласуваат за Него.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index