Search form

Марко 3:13

(Зачало 12)

13Потоа, се искачи на гората и ги повика при Себе оние коишто Самиот сакаше, и тие дојдоа при Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index