Search form

Марко 3:14

14И избра дванаесетмина да бидат со Него, и да ги испраќа да проповедаат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index