Search form

Марко 3:17

17па Јаков Заведеев и брат му Јован, на кои им даде име Воанергес, што значи: синови на громовите;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index