Search form

Марко 3:2

2И внимаваа на Него, дали ќе го исцели во сабота, за да Го обвинат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index