Search form

Марко 3:20

(Зачало 13)

20Идојдоа во една куќа; и повторно се собра народ, така што тие не можеа ни леб да јадат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index