Search form

Марко 3:23

23И кога ги повика, им говореше во параболи: – Како може сатаната да изгонува сатана?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index