Search form

Марко 3:24

24Ако едно царство се раздели на делови, еден против друг, тоа царство не може да се одржи;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index