Search form

Марко 3:25

25и, ако еден дом се раздели на делови, еден против друг, тој дом не може да опстане;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index