Search form

Марко 3:28

(Зачало 14)

28В истина, ви велам: на човечките синови ќе им се простат сите гревови и хули, какви и да бидат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index