Search form

Марко 3:29

29ама, кој ќе похули на Светиот Дух, нему нема да му се прости никогаш, а ќе биде виновен пред Вечниот суд.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index