Search form

Марко 3:31

31И дојдоа мајка Му и браќата Негови и, стоејќи надвор, порачаа да Го викнат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index