Search form

Марко 3:32

32А околу Него седеше народ. И Му рекоа: – Ете, мајка Ти, и браќата Твои, и сестрите Твои, надвор се и Те бараат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index