Search form

Марко 3:33

33А Он им одговори, велејќи: – Која е Мојата мајка, или кои се браќата Мои?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index