Search form

Марко 3:34

34Па, откако ги погледна оние што седеа околу Него, рече: – Еве ги Мојата мајка и Моите браќа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index