Search form

Марко 3:35

35Зашто оној што ја исполнува волјата Божја, тој Ми е брат, и сестра, и мајка.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index