Search form

Марко 3:4

4Ним, пак, им кажа: – Во сабота дозволено ли е да прави човек добро, или зло? Да спаси една душа, или да ја погуби? Но тие молчеа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index