Search form

Марко 3:6

(Зачало 11)

6Фарисеите, штом излегоа, веднаш се собраа со иродовците на совет против Него, како да Го погубат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index