Search form

Марко 3:8

8и од Ерусалим, и од Идумеја и оданде Јордан. Па и од Тир и Сидон, откако чуја какви дела правеше, во голем број дојдоа кај Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index