Search form

Марко 4:10

(Зачало 16)

10Акога остана сам, оние што беа околу Него, заедно со дванаесетте Го прашаа за параболата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index