Search form

Марко 4:13

13И им рече: – Зар не ја разбирате оваа парабола? Како тогаш ќе ги разберете сите параболи?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index