Search form

Марко 4:16

16Исто и посеаното на камен ги означува оние, кои, штом ќе го чујат словото, веднаш со радост го примаат,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index