Search form

Марко 4:25

25Зашто, кој има, нему ќе му се даде; а кој нема, од него ќе се одземе и она што го има.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index