Search form

Марко 4:27

27па спие, и станува ноќе и дење; а како никнува и како расте семето, тој не знае.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index